Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Pokaż menu
Zamknij

Zestaw do Hybryd 12 szt. Lakiery Luxury + Lampa Q1 GRATIS!

298,99 
Zestaw składa się aż z 2 elementów!!!! Płacisz tylko za lampę, lakiery top i bazę, reszta produktów gratis!!!! Wszystko, czego potrzebujesz do manicure hybrydowego!!! W tym 12 lakierów hybrydowych. Kolory wybierasz sam z przedstawionych poniżej. Uwaga: Kolory lakierów (4 szt.) podajemy przy składaniu zamówienia w polu "Uwagi do zamówienia”.
Zamknij

Zestaw do Hybryd Clavier Startowy + Lampa Mini

179,99 
Zestaw składa się aż z 25 elementów!!!! Płacisz tylko za kufer, lampę, lakiery top i bazę. reszta produktów gratis!!!! Wszystko czego potrzebujesz do manicure hybrydowego!!! W tym 4 lakiery hybrydowe. Kolory wybierasz sam z przedstawionych poniżej. Uwaga: Kolory lakierów (4 szt.) podajemy przy składaniu zamówienia w polu "Uwagi do zamówienia”.  
Zamknij

Zestaw do Hybryd Startowy Mini Clavier

119,99 
Zestaw składa się aż z 24 elementów!!!! Płacisz tylko za lampę, lakiery top i bazę, reszta produktów gratis!!!! Wszystko, czego potrzebujesz do manicure hybrydowego!!! W tym 4 lakiery hybrydowe. Kolory wybierasz sam z przedstawionych poniżej. Uwaga: Kolory lakierów (4 szt.) podajemy przy składaniu zamówienia w polu "Uwagi do zamówienia”.  
Zamknij

Zestaw do Hybryd Startowy Q5x Clavier

162,99 
Zestaw składa się aż z 24 elementów!!!! Płacisz tylko za lampę, lakiery top i bazę, reszta produktów gratis!!!! Wszystko, czego potrzebujesz do manicure hybrydowego!! W tym 4 lakiery hybrydowe. Kolory wybierasz sam z przedstawionych poniżej. Uwaga: Kolory lakierów (4 szt.) podajemy przy składaniu zamówienia w polu "Uwagi do zamówienia”.