Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Slip Liquid 50ml marki – Clavier

2,99 
Płyn przeznaczony do profesjonalnej pracy z FlexyGelem. Ułatwia modelowanie i pomaga w dokładnym rozprowadzeniu Flexygelu. Aby poznać doskonałe właściwości modelujące podczas nakładania innowacyjnego FlexyGelu zwilż pędzelek w Slip liquid i zachwyć się łatwością rozprowadzania FlexyGelu na paznokciu! Jeżeli FlexyGel zaczyna się lepić ponownie zwilż pędzelek w Slip liquid i kontynuuj modelowanie.

Lakier Hybrydowy nr – 018

14,90 
Dzięki hybrydom ProHybrid CLAVIER nadasz swoim paznokciom intensywny kolor i przepiękny długotrwały blask. Idealna średnio-gęsta konsystencja lakierów hybrydowych CLAVIER umożliwia łatwą aplikację. Znajdź swój ulubiony kolor i ciesz się przepięknymi paznokciami nawet do 3 tygodni.

Prostownica – do – Włosów

29,99 
Zasilanie - 110V-220V, 50Hz, moc - 30W, krótki czas nagrzewania. Przełącznik On/Off, temperatura po nagrzaniu - 160ºC. Optyczna kontrolka zasilania. Wysokiej jakości ceramiczne płytki o wymiarach 6,5 x 1,7 cm. Ergonomiczny uchwyt zapewniający maksymalny komfort. Długość przewodu zasilającego 1,30m. KOLOR - RÓŻ.

Różowy Wałek do Masażu Twarzy, Roller Kwarcowy

44,99 
MASAŻER DO TWARZY Z KWARCU RÓŻOWEGO - zwanego kamieniem miłości, to popularny w Azji naturalny sposób na zachowanie młodości i dobrego stanu skóry. Masaż wałeczkiem z kamienia niesie za sobą wiele korzyści: chłód wydzielany przez wałeczki zamyka pory, zmniejsza się opuchlizna i cienie pod oczami, zwiększa krążenie krwi.

Wałek do Masażu Twarzy , Roller Kwarcowy + Kamień Gua Sha – Kolor – Biały, Czarny, Zielony

24,99 
MASAŻER DO TWARZY Z KWARCU BIAŁEGO I CZARNEGO - zwanego kamieniem miłości, to popularny w Azji naturalny sposób na zachowanie młodości i dobrego stanu skóry. Masaż wałeczkiem z kamienia niesie za sobą wiele korzyści: chłód wydzielany przez wałeczki zamyka pory, zmniejsza się opuchlizna i cienie pod oczami, zwiększa krążenie krwi.KOLORY DO WYBORU: BIAŁY, CZARNY, ZIELONY

Szczotka – do Mycia Twarzy z Rączką

2,99 
Szczoteczka posiada powierzchnię wypełnioną sztywnymi włoskami czyszczącymi. Włoski uformowane w kształt koła dzięki czemu dotrą do najmniejszych zakamarków ciała.

Nakładki – do frezarki – Tuleja – 80 – 50 szt.

3,49 
Gradacja # 80 - 50 sztuk. Solidne, trwałe, niezawodne, doskonale trzymają się nośnika.

Wałek jadeitowy masażer do – twarzy kamieniem – Shiatsu roller.

19,99 
Wałek do masażu wykonany jest z jadeitu i służy do masażu oraz liftingu twarzy. Kamień jadeitowy nazywany jest w Azji „kamieniem młodości”.