Wyświetlanie 1–12 z 53 wyników

Pokaż menu
-33%
gabka blender
zamknij

Blender Gąbka do Makijażu Łaciata

14,99  9,99 
Innowacyjna gąbka do makijażu, idealna do aplikacji bazy pod podkład, podkładu, pudru, różu w kremie i każdego innego produktu do makijażu. Doceniona i stosowana przez grono światowych wizażystów. Umożliwia stworzenie nieskazitelnego makijażu bez smug, przy minimalnej stracie produktu.
zamknij

Pojemnik, Butelka na Błyszczyk – 10 szt.

11,99 
Pojemnik na błyszczyk, pomadkę o pojemności 1,2ml. Cena za 10szt
gąbka flid owoc
zamknij

Gąbki do nakładania Makijażu – Owoc

6,99 
Komplet zawiera 6 sztuk gąbeczek w kształcie trójkąta. Pozwala na precyzyjną aplikację podkładu, bez smug i zacieków. Ostro zakończony koniec umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak skrzydełka nosa.
-29%brak
Silikonowe gąbki kosmetyczne do makijażu
zamknij

Gąbki do nakładania Makijażu – Serca

6,99  4,99 
Komplet zawiera 8 sztuk gąbeczek w kształcie trójkąta. Pozwala na precyzyjną aplikację podkładu, bez smug i zacieków. Ostro zakończony koniec umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak skrzydełka nosa.
podstawka pod blender gąbkę
zamknij

Podstawka pod gąbkę do blendowania, blender

5,99 
Gąbka nie jest przedmiotem oferty, pokazuje tylko zastosowanie produktu.
zamknij

Puszek do makijażu welurowy Clavier, Beż

1,99 
Puszek do pudru welurowy, beżowy. Charakteryzuje go delikatność i doskonałe właściwości przenoszenia pudru na skórę. Puszek Clavier umożliwia rozprowadzenie podkładu równomiernie oraz z dużą precyzją, zachowując wszędzie równomierną grubość warstwy kosmetyku.
brak
zamknij

Puszek do makijażu welurowy Clavier, Biały

1,99 
Puszek do pudru welurowy, biały. Charakteryzuje go delikatność i doskonałe właściwości przenoszenia pudru na skórę. Puszek Clavier umożliwia rozprowadzenie podkładu równomiernie oraz z dużą precyzją, zachowując wszędzie równomierną grubość warstwy kosmetyku.
zamknij

Puszek welurowy do pudru Clavier w Etuii

5,99 
Puszek do pudru welurowy w etuii, biały. Charakteryzuje go delikatność i doskonałe właściwości przenoszenia pudru na skórę. Puszek Clavier umożliwia rozprowadzenie podkładu równomiernie oraz z dużą precyzją, zachowując wszędzie równomierną grubość warstwy kosmetyku.
zamknij

Gąbka Super Miękka do Makijażu Blender Ścięta – Róż

7,99 
Innowacyjna gąbka do makijażu, idealna do aplikacji bazy pod podkład, podkładu, pudru, różu w kremie i każdego innego produktu do makijażu. Doceniona i stosowana przez grono światowych wizażystów.
zamknij

Zestaw 10szt – Gąbka Super Miękka do Makijażu Blender Ścięta – Róż

59,99 
Innowacyjna gąbka do makijażu, idealna do aplikacji bazy pod podkład, podkładu, pudru, różu w kremie i każdego innego produktu do makijażu. Doceniona i stosowana przez grono światowych wizażystów.