Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Różowy Wałek do Masażu Twarzy, Roller Kwarcowy

44,99 
MASAŻER DO TWARZY Z KWARCU RÓŻOWEGO - zwanego kamieniem miłości, to popularny w Azji naturalny sposób na zachowanie młodości i dobrego stanu skóry. Masaż wałeczkiem z kamienia niesie za sobą wiele korzyści: chłód wydzielany przez wałeczki zamyka pory, zmniejsza się opuchlizna i cienie pod oczami, zwiększa krążenie krwi.

Wałek do Masażu Twarzy , Roller Kwarcowy + Kamień Gua Sha – Kolor – Biały, Czarny, Zielony

24,99 
MASAŻER DO TWARZY Z KWARCU BIAŁEGO I CZARNEGO - zwanego kamieniem miłości, to popularny w Azji naturalny sposób na zachowanie młodości i dobrego stanu skóry. Masaż wałeczkiem z kamienia niesie za sobą wiele korzyści: chłód wydzielany przez wałeczki zamyka pory, zmniejsza się opuchlizna i cienie pod oczami, zwiększa krążenie krwi.KOLORY DO WYBORU: BIAŁY, CZARNY, ZIELONY

Złota Maska Kolagenowa na – Twarz

6,99 
Delikatna, innowazyjna w postaci maski składa się głównie ze składników zawierających czyste, naturalne ekstrakty i kolagen. Jednokierunkowa szybkość wchłaniania się tego produktu jest wyższa niż 98%, co oznacza, że ilość składników odżywczych i wilgoci jakie oferuje jest 10 razy większa niż w przypadku zwykłych maseczek do twarzy w zaledwie 10-20 minut.

Wałek jadeitowy masażer do – twarzy kamieniem – Shiatsu roller.

19,99 
Wałek do masażu wykonany jest z jadeitu i służy do masażu oraz liftingu twarzy. Kamień jadeitowy nazywany jest w Azji „kamieniem młodości”.