Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Pokaż menu
Zamknij

Rzęsy na Pasku Clavier Quick Premium Lashes by Marta Gąska – model GLAM MADAME (829) – paski, sztuczne

9,90 
GLAM MADAME - najbardziej zjawiskowe rzęsy w całej kolekcji. W końcu styl Glamour do czegoś zobowiązuje! Glam Madame to kobieta, która w czerwieni na ustach i mocno podkreślonym oku czuje się jak ryba w wodzie. To kobieta elegancka, pełna klasy, charyzmy i tajemniczego magnetyzmu. Jedno jest pewne - od spojrzenia spod rzęs Glam Madame nikt nie będzie potrafił oderwać wzroku. Bardzo gęste i mocno czarne paski o strukturze kępek w kształcie „V”. Polecane do makijaży Glamour makeup/ Smokey eyes.
Zamknij

Rzęsy na Pasku Clavier Quick Premium Lashes by Marta Gąska – model SMOKEY DOKEY (809) – paski, sztuczne

9,90 
SMOKEY DOKEY rzęsy stworzone z myślą o perfekcyjnie podkreślonym makijażu "smokey". Odpowiednio czarne u nasady "rozdymiają się" ku końcom. Efekt ten osiągnęliśmy nie manipulując kolorem, a gęstością rzęs. Stworzyliśmy pasek składający się z wielu kępek na kształt wachlarza, których skupienie przy samej powiece tworzy efekt "intensywnie czarnej czerni" subtelniejąc wraz z rozchodzącym się wachlarzem. Królowa Nocy może być tylko jedna! Pasek składa się kilkunastu bardzo gęstych u nasady kępek, które rozchodzą się na kształt wachlarza tworząc efekt rozdymionej czerni a'la ombre. Polecane do makijażu Smokey eyes.
Zamknij

Rzęsy na Pasku Clavier Quick Premium Lashes by Marta Gąska – model GentleWOWman (803) – paski, sztuczne

9,90 

GentleWOWman to kwintesencja elegancji oraz klasy. Nie daj się zwieźć pozorom, ich subtelny charakter doskonale współgra z odwagą i charyzmą. Kobieta GentleWOWman nie boi się wyzwań codzienności, po świecie kroczy pewnym siebie krokiem, a wszędzie gdzie się pojawia wzbudza podziw. Uwaga! Efekt „WOW” gwarantowany ;) Rzęsy o kępkowatej strukturze układającej się w kształt wąskiego „V”. Rzęsy są najdłuższe w zewnętrznych kącikach, jednak długość nie jest mocno zróżnicowana, co daje na oku efekt równego wachlarza.

Zamknij

Rzęsy na Pasku Clavier Quick Premium Lashes by Marta Gąska – model JUST A PINCH (811) – paski, sztuczne

9,90 
Just A Pinch - czasem szczypta jakiejś przyprawy potrafi magicznie odmienić smak potrawy. Rzęsy na pasku Just A Pinch to ta szczypta wyjątkowego charakteru, która odmieni Twoje spojrzenie. Rzęsy średniej długości gdzieniegdzie muśnięte pojedynczymi dłuższymi pasmami. Dzięki takiemu zabiegowi paski te dają efekt nienachalnie zjawiskowych rzęs. Klasyczny pasek o przeplatających się dwóch długościach, bazowa- średniej długości warstwa przeplatana co kilka milimetrów 3-4 włoskami wydłużonymi względem pozostałych. Polecane do makijażu Glow makeup.
Zamknij

Rzęsy na Pasku Clavier Quick Premium Lashes by Marta Gąska – model OH, SO FLUFFY! (sk57), paski, sztuczne

9,90 
Oh, so fluffy! To dwie warstwy rzęs nałożone na siebie pod różnymi kątami względem paska, które dają efekt niesamowitej objętości. Miękkie i puszyste jak chmurka sprawią, że poczujesz się niebiańsko! Ich nietypowa konstrukcja wydobędzie charakter z każdego makijażu. Pasek o klasycznej strukturze zbudowany z rzęs ułożonych pod różnymi kątami, co buduje efekt 3D. Rzęsy tworzą równy wachlarz, z krótszymi włoskami w kącikach wewnętrznych. Polecane do makijaży typu Smokey eyes/ Glow makeup.
Zamknij

Rzęsy na Pasku Clavier Quick Premium Lashes by Marta Gąska – model SAY YES TO MESS (sk09) – paski, sztuczne

9,90 
SAY YES TO MESS - czy istnieje kontrolowany bałagan? Nie wiemy czy da się taki utrzymać w mieszkaniu, ale na pewno możemy sobie taki urządzić na oku. Rzęsy na paskach Say Yes To Mess to model, w którym każda pojedyncza rzęsa jest innej długości niż ta obok niej. Tworzy to efekt artystycznego nieładu, który nada charakteru niejednej stylizacji. To co? Powiesz „TAK”? Pasek o klasycznej strukturze zbudowany ze zróżnicowanej długości rzęs bez zachowania oczywiście powtarzalnego wzoru. Polecane do makijaży typu Glow makeup