Kępki Rzęs

Kępki rzęs do makijażu marki Clavier, to odpowiedź na Twoje kępkowe problemy. Staranne wykończenie umożliwi Ci nie tylko precyzyjną aplikację naszych kępek rzęs, ale sprawi również, że od dziś czynność ta będzie łatwa i przyjemna. Z jedwabnymi kępkami rzęs firmy Clavier wyczarujesz magiczne spojrzenie na każdą okazję. Gotowa na kępkową rewolucję?

Kępki Rzęs
Pokaż Filtry

Kępki rzęs jakie wybrać?

Jeśli szukasz najlepszego typu kępek rzęs dla siebie, to ważne jest, aby wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak styl makijażu, typ i kształt Twoich oczu oraz preferencje dotyczące długości i gęstości rzęs.

W sprzedaży posiadamy kilka rodzajów kępek rzęs m.in kępki rzęs naturalne, o dużej objętości , jedwabne czy też o różnych długościach.

Dobór odpowiedniego typu kępek rzęs zależy od Twoich preferencji i potrzeb, a najlepszy sposób, aby znaleźć odpowiednie dla siebie kępki rzęs, to eksperymentowanie i testowanie różnych opcji.

Kępki rzęs czy rzęsy na pasku?

Kępki rzęs i rzęsy na pasku to dwie różne opcje sztucznych rzęs, które mogą być stosowane do uzyskania efektu podkreślenia i wydłużenia naturalnych rzęs.

Jeśli szukasz naturalnego i subtelniejszego wyglądu, to kępki rzęs mogą być lepszym wyborem. Kępki rzęs są łatwiejsze w użyciu niż rzęsy na pasku i dają wrażenie, że masz dłuższe i bardziej naturalne rzęsy. Kępki rzęs są również bardziej elastyczne, co oznacza, że ruchy oczu są mniej ograniczone.

Z kolei rzęsy na pasku to długa, jednolita taśma z przyklejonymi do niej rzęsami, która jest następnie przyklejana do powierzchni całej powieki. Rzęsy na pasku dają wrażenie gęstszych i bardziej wyrazistych rzęs. Jednakże, mogą one być trudniejsze do aplikacji i wyglądają mniej naturalnie niż kępki rzęs.

Ostatecznie, wybór między kępkami rzęs a rzęsami na pasku zależy od indywidualnych preferencji i umiejętności aplikacji. Warto wypróbować oba rodzaje sztucznych rzęs, aby zdecydować, który z nich jest dla Ciebie najlepszy.

Jakie polecacie kępki rzęs?

Jeśli szukasz najlepszych kępek rzęs dla siebie warto zwrócić uwagę kilka ważnych czynników takich jak:

 • Materiał: Najlepsze sztuczne rzęsy są wykonane z naturalnych włosów lub syntetycznych włókien, które są miękkie i wygodne w noszeniu.
 • Kształt: Istnieją różne kształty i długości rzęs, od naturalnego wyglądu po bardziej wyrazisty. Wybierz taki, który odpowiada twoim potrzebom.
 • Grubość: Możesz wybierać między cienkimi, delikatnymi rzęsami a grubymi, bardziej wyrazistymi rzęsami.
 • Marka: Wybieraj renomowane marki, które oferują wysokiej jakości produkty.

Pamiętaj, że kluczem do uzyskania naturalnego wyglądu jest wybranie rzęs, które nie są zbyt ciężkie i które dobrze przylegają do twoich rzęs naturalnych. Ostateczny wybór zależy od Twoich indywidualnych preferencji i potrzeb.

Jakie kępki rzęs dla początkujących?

Jeśli jesteś początkującym w aplikowaniu sztucznych rzęs, zalecam wybranie naturalnych i delikatnych rzęs, które nie będą zbyt przytłaczające lub trudne do nałożenia.

Warto zwrócić uwagę, z jakiego materiału są wykonane, najlepszym wyborem ze względu na ich lekkość, miękkość i naturalny wygląd są kępki jedwabne.

Podczas wyboru kępek rzęs, warto również zwrócić uwagę na ich kształt i sposób układania włosków, aby uzyskać jak najbardziej naturalny wygląd. Przed zakupem warto też skonsultować się z profesjonalnym wizażystą lub kosmetologiem, który doradzi Ci w doborze kępek, które będą odpowiednie dla Twojego typu skóry i oczu.

Kępki rzęs jak zakładać?

Aby założyć kępki rzęs, wykonaj następujące kroki:

 1. Przygotuj swoje rzęsy, usuwając makijaż i oczyszczając je dokładnie.
 2. Wybierz odpowiedni rozmiar kępki rzęs. Jeśli nie wiesz, jakie rozmiary będą dla Ciebie najlepsze, zacznij od mniejszych i przetestuj je, aż znajdziesz odpowiedni dla siebie.(idealnym rozwiązaniem jest zakup kępek mix, w którym jest kilka długości, dzięki temu łatwiej znajdziesz odpowiednią długość dla siebie)
 3. Za pomocą pęsety delikatnie chwyć kępkę rzęs u nasady.
 4. Zazwyczaj zaleca się stosowanie kleju do rzęs w kolorze przezroczystym lub czarnym, w zależności od Twojego koloru naturalnych rzęs lub preferencji.
 5. Zaczekaj kilka sekund, aż klej trochę przeschnie i stanie się bardziej lepki.
 6. Umieść kępkę rzęs na Twoich rzęsach wzdłuż linii naturalnych rzęs. Zacznij od zewnętrznego kącika oka i delikatnie przyciśnij do górnej linii rzęs.
 7. Po chwili delikatnie pociągnij kępkę w kierunku zewnętrznym i przyciśnij do górnej linii rzęs.
 8. Powtórz proces dla pozostałych kępek rzęs, aż osiągniesz pożądany efekt.

Pamiętaj, żeby stosować się do instrukcji kleju do rzęs i nie używać zbyt dużo kleju, żeby uniknąć efektu „pakowania” kępek rzęs. Możesz również użyć eyelineru, aby zamaskować nierówności między kępkami rzęs i Twoimi naturalnymi rzęsami.

Kępki rzęs mix

Kępki rzęs występujące w opakowaniach MIX, to kępki rzęs w kilku długościach. Zazwyczaj są to zestawy sztucznych lub naturalnych rzęs, które zawierają kępki o różnych długościach. Takie zestawy mogą być przydatne, jeśli chcesz stworzyć bardziej naturalny efekt rzęs, który przypomina naturalną różnorodność długości rzęs tworząc przy tym spektakularny efekt. Dzięki kępkom MIX możesz dopasować odpowiednią długość dla siebie.

Kępki rzęs przyklejanie

Kępki rzęs z klejem są popularnym sposobem na uzyskanie efektu gęstszych i dłuższych rzęs. Są to sztuczne kępki włosków rzęs, które są aplikowane na naturalne rzęsy przy użyciu specjalnego kleju.

Aby przykleić kępki rzęs, należy najpierw przygotować naturalne rzęsy przez dokładne oczyszczenie i usunięcie wszelkiego makijażu. Następnie należy wybrać odpowiedni rozmiar kępek, który pasuje do naturalnej długości i grubości rzęs klientki. Kępki rzęs są następnie aplikowane na naturalne rzęsy przy użyciu specjalnego kleju. Klej powinien być dokładnie wysuszony, aby kępki rzęs nie przesuwały się ani nie odrywały.